CANON EOS 60D

 

CANON EOS 60D

новинка от CanonПізнайте свої творчі можливості завдяки EOS 60D. Використовуйте РК-екран із змінним кутом огляду та інші функції для креативної зйомки і проявіть себе у приголомшливих кадрах або відео Full HD.

Властивості

18-мегапіксельний КМОП-сенсор APS-C
Розширені функції для креативної зйомки
РК-екран Clear View із змінним кутом огляду, діагоналлю 7,7 см (3 дюйма) та співвідношенням сторін 3:2
Відео стандарту Full HD
DIGIC 4
ISO 100-6400, H:12800
До 58 JPEG-зображень із швидкістю до 5,3 кадра/сек.
9-точкова система автофокусування перехресного типу
Система вимірювання iFCL з використанням двошарового сенсора 63-зонального заміру
Побачте світ під своїм кутом


18-мегапіксельний сенсор КМОП
У фотоапараті EOS 60D встановлено 18-мегапіксельний сенсор КМОП, який чудово підходить для створення великих плакатних знімків або для обрізання знімків без втрати найменших деталей, важливих для друку, до того ж він бездоганно працює при низькому освітленні та робить знімки з мінімальним рівнем шуму.

Розширені функції для креативної зйомки
Проявіть фантазію – додайте до своїх фотографій ефекти творчих фільтрів, наприклад ефект іграшкової фотокамери або розмите зображення. Ці фільтри можна застосувати до зображень у форматах RAW та JPEG, що дозволяє проявити творчість із фотографіями, зробленими раніше. Функція Basic+ дозволяє під час зйомки в звичайних режимах додати елементи творчої атмосфери, таким чином ви можете контролювати творчий процес, навіть не маючи глибоких знань про фотографію.

РК-екран Clear View із змінним кутом огляду, діагоналлю 7,7 см (3 дюйма) та співвідношенням сторін 3:2

Завдяки надзвичайно високій роздільній здатності в 1 040 000 точок та підвищеній чіткості РК-екрану Clear View розміром 7,7 см (3 дюйма, співвідношення 3:2) можна детально переглядати знімки та відео та виконувати зйомку з незвичних ракурсів і під незручним кутом. Увімкніть режим перегляду в реальному часі, щоб краще зловити мить під потрібним кутом.

Запис відео стандарту Full HD
Фотоапарат EOS 60D поєднує можливість унікальної зйомки фотографій зі зйомкою відео стандарту Full HD (1080p). Із фотоапаратом EOS 60D ви можете повністю проявити свою творчість, адже він дозволяє робити всі налаштування вручну та самому вибирати частоту кадрів. Для зйомки справді швидких динамічних сцен передбачено можливість знімати відео з великою швидкістю (50/60 кадрів на секунду) із роздільною здатністю 720P. Інтерфейс HDMI дозволяє відтворення відзнятого матеріалу та знімків із високою чіткістю на будь-якому пристрої з підтримкою HDTV. Якщо ви відтворюєте вміст на телевізорі з підтримкою HDMI, можна керувати відтворенням за допомогою пульта дистанційного керування.

DIGIC 4
Процесор DIGIC 4 у фотоапаратах Canon поєднується з сенсором КМОП для зйомки зображення із 14-бітним перетворенням та забезпечує плавні переходи відтінків та передачу природних кольорів. Процесор DIGIC 4 також забезпечує роботу функції зменшення шуму в умовах великої світлочутливості (ISO), дозволяє швидкий запуск фотоапарата за долі секунди та майже миттєвий перегляд знімка після зйомки.

Висока чутливість ISO для зйомки в умовах слабкого освітлення
Для зйомки при слабкому освітленні у фотоапараті EOS 60D діапазон чутливості ISO сягає значення 6400 і може бути розширений до 12800 для використання в місцях, де користуватись спалахом небажано.

Система заміру експозиції iFCL
Двошаровий сенсор 63-зонального заміру експозиції обчислює дані фокуса, кольору та освітлення, виконує точні та послідовні замірювання.

Екран швидкого керування
Цей екран викликається натисканням відповідної кнопки та забезпечує швидкий доступ до функцій, які найчастіше використовуються, і таким чином дозволяє при потребі негайно зробити знімок.

Створіть свою власну унікальну систему зйомки
Фотоапарат EOS 60D сумісний із будь-якими об'єктивами Canon серій EF та EF-S, а також із зовнішніми спалахами Speedlite серії EX.


Создан 17 июн 2011  Комментарии       
Всего 1, последний 7 лет назад
raketa-foto 17 июн 2011 ответить
отличный аппарат!
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
free counters Rambler's Top100 МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов